Dni Łukowa powrócą!

Dobra wiadomość dla miłośników dobrej zabawy. Po sukcesie ubiegłorocznych Dni Łukowa, święto naszego miasta odbędzie się także i w tym roku. Mamy nadzieję, że planowane atrakcje okażą się równie atrakcyjne. Ponadto już wkrótce mieszkańcy Łukowa dowiedzą się, kto będzie największą gwiazdą tegorocznego święta!  

Dni Łukowa na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń w naszym mieście. Po dwuletniej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa i hucznej imprezie w 2022 roku, tym razem również postaramy się sprostać społecznym oczekiwaniom. Dni Łukowa ponownie powrócą i ponownie upłyną pod znakiem muzyki oraz sportu. Aktualnie finalizowany jest scenariusz wydarzenia i kompletowane są atrakcje dla mieszkańców.

Kiedy jednak odbędą się Dni Łukowa? Czy standardowo będzie to ostatni weekend maja? Kto okaże się gwiazdą tegorocznego święta naszego miasta? Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ już po godz. 12.00 w poniedziałek 20 marca odkryjemy pierwsze trzymane przez nas tajemnice!