"Hazardzista" w parku miejskim

Łukowski Ośrodek Kultury, Kino Łuków oraz firma „JETRO” Karol Walo zapraszają na kolejny film „pod chmurką”. Tym razem w piątek 19 sierpnia w amfiteatrze w parku miejskim wyświetlony zostanie film „Hazardzista”. Wydarzenie odbędzie się w ramach wakacyjnego cyklu Jetro Cinema Summer 2022. Początek o godz. 21:15.

„Hazardzista” to dramat produkcji brytyjsko/amerykańsko/chińskiej z 2021 roku. William (Oscar Isaac) w pojedynkę podróżuje po Stanach, jeżdżąc od kasyna do kasyna. Nigdzie nie zatrzymuje się na dłużej, nie ujawnia swojej prawdziwej tożsamości i obsesyjnie dba o to, by pod żadnym pozorem nie zostawiać po sobie śladów. Ma wszystko pod kontrolą, do momentu gdy w jednym z kasyn trafia na Cirka (Tye Sheridan), syna dawnego kolegi, z którym służył w armii. Chłopak zna nie tylko prawdziwe nazwisko Williama, ale też jego mroczną przeszłość. Gdy staje się jasne, że ich spotkanie nie jest przypadkowe, a Cirk chce, by William pomógł mu naprostować sprawy, które dotyczą ich obojga, mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia ryzykownej akcji.

 

 

Sponsorem tytularnym cyklu Jetro Cinema Summer 2022 jest firma „JETRO” KAROL WALO. Partnerzy akcji: M2, ISOVER SAINT-GOBAIN, RUUKKI, PLANNJA, SIBA systemy rynnowe.