Festiwal Kobiecości w Łukowie

W piątek 10 marca 2023 r. w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się Festiwal Kobiecości. To było wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło wiele pań z okolicy. Program kręcił się wokół stylu, mody, urody oraz zdrowia. Był to dzień pełen warsztatów, konsultacji i pokazów, aby każda kobieta mogła poczuć się piękna i pewna siebie.

Na uczestniczki czekały różnorodne atrakcje, takie jak warsztaty z makijażu, akupunktury kosmetycznej czy kosmetologii naturalnej. Wszystko po to, aby podkreślić naturalne piękno każdej z kobiet i nauczyć, jak o siebie dbać.

W trakcie festiwalu odbyły się także konsultacje dotyczące biżuterii, dzięki czemu każda z uczestniczek mogła dobrać idealną biżuterię do swojego stylu i gustu.

Nie zabrakło również poczęstunku. Była to doskonała okazja do spróbowania lokalnych słodkości oraz degustacja wina.

Nie zabrakło również ruchu. Organizatorzy przygotowali pokazy zumby. To była znakomita okazja, aby poruszać swoje ciało w rytm muzyki i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Festiwal Kobiecości w Łukowskim Ośrodku Kultury to była świetna okazja, aby w jednym miejscu znaleźć wszystko, czego potrzebuje kobieta do tego, aby poczuć się piękna i pewna siebie. To był czas poświęcony sobie i swojemu zdrowiu. Była to doskonała okazja do nauki, wypoczynku oraz spotkania z innymi kobietami, które chcą zadbać o siebie i swoje ciało.

Organizatorem Festiwalu Kobiecości była Era Nowych Kobiet w Łukowie.